אסטרטגיה היא תכנון כולל, ולטווח ארוך.

הקושי הגדול של הארגון: הישום.

אנחנו מתמחים בתכנון פרקטי. מתוחכם מספיק כדי שיהיה בהיר ומובן לנקודות ממשק הלקוח. בשטח או באינטרנט אסטרגית מטה או שטח היא מערך מורכב, פרוס על פני שטחים נרחבים בתהליך הניהולי:תהליכי שיווק, תקשורת, שימור לקוחות, שירות, לוגיסטיקה, כח אדם, ערכים, פיננסים, תמחיר, ידע, מיכון, מבנים ארגוניים ועוד הרבה.

זאת גם ההתמחות הנדירה שלנו. רוב יועצי השטח מגיעים מיעוץ ארגוני שמתמקד בתהליכים פנימיים בלבד או קואצ'רים שמתמחים בטיפול בפרט. אנחנו מבינים את כל שטחי האסטרטגיה ויודעים לתרגם אותה לשפת השטח, ולהיפך – מבינים את שפת השטח ויודעים להעביר אותה לטיוב המערך האסטרטגי הכללי.

אנחנו מוסיפים ידע ניהולי וארגוני לסניפים, מוקדי שירות ומכירות ולמחלקות המטה.

ידע-סלע יודעת ליצר יעדים שאפתניים וריאליים, שמותאמים ליכולת הישום בנקודות המגע עם הלקוח.
ידע סלע יודעת לשפר את תהליכי התקשורת הפנים והחוץ ארגוניים.

התהליך היחודי של ידע-סלע, שיטת ה-BNA, אחראי שמערך המכירות והשירות שלכם ישופר במהירות ולטווח הארוך, וכך גם מוקדי התקשורת השונים עם הלקוחות, מערכי טלמרקטינג וטלמיטינג, ומערכי המכירות הפרונטליים.

צרו קשר 054-4541590

או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

פעילות הטמעת אסטרטגית הארגון בנקודות הקצה דורשת עבודה מעשית וידע תואם. רוב הארגונים מתקשים בהטמעת התכנון ברמת המפגש הארגוני עם הלקוח. ידע-סלע מתמחים בכך. השילוב שלנו – ידע ניהולי ושיווקי ברמת המטה בשילוב היכרות מעמיקה עם השפה והאנשים בסניפים ובמוקדים מבטיח שהתכנון שלך יצא לפועל – תכל'ס, בנקודות הקצה של הארגון.

אנחנו לא מתביישים לעבוד קשה. לקחת את האנשים בנקודות הקצה ולתמוך בהם בדברים הגדולים עד הכי קטנים. לעזור להם להבין את הדברים הגדולים שבאים מלמעלה, לתרגם את השפה הניהולית והשיווקית לרמה שכל עובד מבין. אנחנו מעורבים בדברים הכי קטנים. בשפת דיבור נכונה מול לקוחות או חברים לעבודה, פלואו לקוח, תהליכים פנימיים, ואפילו יורדים לרמה של סדר ונקיון פיסיים, תאורה, פרטי מבנה וכל סעיף קטן כגדול שיכול להשפיע על עמדת הלקוח.

אנחנו מדברים ת'כלס. עשינו את זה עבור שירותי בריאות כללית, קבוצת עזריאלי, משרד התמ'ת, רשתות שיווק, רשתות מזון, קיבוצים, מפעלים, הייטק וניו-מדיה וזירות עסקיות רבות אחרות.